VOORZITTER@BEVO-BELGIE.ORG | +32 (0)473 473 979

Beroepsvereniging van reflexlogen België

Élargissez vos horizons avec des formations en réflexologie


In de moderne wereld zijn steeds meer mensen op zoek naar natuurlijke methoden om hun welzijn te verbeteren. De opleiding in reflexologie en elementen van de Chinese geneeskunde en de opleiding endocriene reflexologie, aangeboden door de School voor Reflexologie, biedt u de mogelijkheid om eeuwenoude praktijken te ontdekken die het fysieke en emotionele evenwicht bevorderen.

Reflexologie en elementen van de Chinese geneeskunde

Op 6,7,13 et 14 septembre 2025 nodigt Chantal Winter u uit om de basisprincipes van de Chinese geneeskunde, toegepast op reflexologie, te ontdekken. Op het programma: het aanleren van meridianen- en chakramassages, evenals een hoofdmassage. Voor € 440 kunt u uw leerpotentieel ontplooien en uw relatie met welzijn transformeren.

Endocriene reflexologie

Duik op 30 en 31 augustus 2025 in de fascinerende wereld van de endocriene klieren en hun hormonen. Deze opleiding van € 220 biedt u een nieuwe kijk op de werking van hormonen, die essentieel zijn voor de algehele gezondheid.


De opleidingen vinden plaats in het Centre Valleo in Jodoigne-Souveraine, onder leiding van Chantal Winter, expert in reflexologie.

Mis deze kans niet om uw kennis te verrijken en uw praktijk te verbeteren! Ga voor meer informatie en om andere opleidingen van Chantal Winter te bekijken naar onze pagina ℹ️ bevo-belgie.org  of contacteer Chantal Winter rechtstreeks via 📧 info@reflexologie-plantaire.be of 📞0477 40 59 20

Other messages


ALL RIGHTS RESERVED © 2023

Design @ Step by Step Agency
Tekst en foto’s BeVo Education Zone

Privacy Policy
Algemene verkoopsvoorwaarden


CONTACT

Voorzitter@bevo-belgie.org
+32 (0)473 473 979

Rue de Hamme-Mille 196
1390 Nethen (Waals-Brabant)